Folie grzewcze

Czas zaprosić słońce do domu!

Jak to zrobić? Jak jednocześnie zapewnić sobie optymalne i oszczędne ogrzewanie, które nie wpływie na nasze zdrowie i portfel?

Odpowiedź jest jedna – OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ!

System ogrzewania, oparty na trwałych foliach grzewczych jest od dawna sprawdzonym w wielu krajach sposobem ogrzewania domów i obiektów wielkopowierzchniowych!

Załóż z nami instalację fotowoltaiczną i OGRZEWAJ DOM za O zł!

Odpowiednio dobierzemy moc instalacji, aby energia potrzebna do ogrzania Twojego domu całkowicie pochodziła ze słońca. Stosowane przez nas urządzenia i materiały gwarantują wieloletnią bezawaryjną pracę Twojej instalacji fotowoltaicznej.

CZYM JEST FOLIA GRZEWCZA?

Folia grzewcza jest połączeniem wielu warstw różnego rodzaju materiałów sprasowanych pod wysokim ciśnieniem. Taka budowa jest ogromną zaletą tego produktu ponieważ daje gwarancję trwałości na co najmniej 30 lat bezawaryjnej pracy.
Jednocześnie system ogrzewania oparty na foliach grzewczych jest tańszym rozwiązaniem od dotąd stosowanych. W tym systemie kotłownia i komin stają się zbędne. Porównując folie grzewczą z ogrzewaniem podłogowym od razu możemy zauważyć, że folie są bardzo cienkie (tylko 0,7 mm), dużo łatwiejsze w montażu, jak i obsłudze i co najważniejsze… tańsze!
Mogą służyć jako ogrzewanie podłogowe, sufitowe, lub ścienne – zero dodatkowych elementów grzejnych w pomieszczeniach!
Podobnie jak Słońce, folie grzewcze emitują podczerwień, która najpierw ogrzewa wszelkie obiekty w pomieszczeniu, a następnie wtórnie ogrzewa powietrze. Potęguje to równomierny rozkład temperatury w pomieszczeniach.
Folie można stosować w już istniejących domach, na każdym etapie budowy nowych budynków, montować jako podstawowe źródło ogrzewania oraz jako dogrzewanie punktowe.

Folie grzewcze
Fole grzewcze warstwy

Montaż folii grzewczych w przeciętnym domu o powierzchni użytkowej 120 m2 zajmuje TYLKO 1-2 dni roboczy!

JESTEŚMY DOŚWIADCZONĄ FIRMĄ instalatorską folii grzewczych, na które producent daje 30 LAT GWARANCJI

ZAINTERESOWANY?

Zadzwoń i dowiedz się więcej:

MOŻLIWOŚĆ OGRZEWANIA ZA 0 ZŁ!

1. ZDROWIE i KOMFORT

_

Ogrzewanie na podczerwień nie wysusza powietrza i nie ucieka do góry po ogrzaniu, świetne rozwiązanie dla alergików, zapewniona optymalna wilgotność w pomieszczeniu.

2. BEZAWARYJNOŚĆ I NIEZNISZCZALNOŚĆ

_

Folie nie przeciekają, nie zapowietrzają się, cały system jest niezwykle łatwy w sterowaniu. Nawet wiercenie w podłodze nie grozi uszkodzeniem naszej folii.

3. OSZCZĘDNOŚĆ

_

Ogrzewanie podczerwienią to inwestycja na lata, oszczędna w użytkowaniu i super wydajna. W połączeniu z instalacją fotowoltaiczną możesz ogrzewać dom za 0 zł!

Firma PRODARTECH zapewnia nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania!

Chcesz ogrzać dom automatycznie i za darmo?*

 

Wybierz OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ!

 

Instalując folie grzewcze, jako główne źródło ogrzewania przenosisz małe słońce do domu!

Działamy na terenie całego województwa śląskiego, opolskiego oraz małopolskiego.

 

* w połączeniu z fotowoltaiką

Instalację ogrzewania na podczerwień wykonujemy w:

DOMACH MIESZKALNYCH

MIESZKANIACH

INSTYTUCJACH I BUDYNKACH KOMERCYJNYCH

Folia grzewcza
Folie grzewcze
DLACZEGO WYBRAĆ OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ?
  • ZDROWIE NA 1 MIEJSCUOgrzewanie podczerwienią to jedno z najzdrowszych rodzajów ogrzewania. Idealne dla alergików i osób z astmą. Folie grzewcze nie wysuszają powietrza, jak tradycyjne ogrzewanie - nie potrzeba już kaloryferów na których również gromadzi się kurz (zmora alergików).
  • ZADBAJ O ŚRODOWISKOPrzy tym rodzaju ogrzewania nie potrzeba pieca. A brak pieca = pomoc środowisku! A jeżeli posiadamy instalację fotowoltaiczną, która generuje prąd do zasilenia folii grzewczych – dbamy o środowisko na maxa! Ograniczamy produkcję smogu, który jak wiadomo, jest niebezpieczny dla zdrowia.
  • DOSKONAŁA JAKOŚĆ3 x NIE – folie grzewcze nie przeciekają, nie zapowietrzają się i nie potrzebują paliwa!
  • OSZCZĘDNOŚĆ CZASU i OSZCZĘDNOŚĆ DLA TWOJEGO PORTFELAFolie grzewcze są niezwykle wydajne. W budynkach z tradycyjnym ogrzewaniem ciepłe powietrze unosi się do góry, a zimne opada na dół. W przypadku ogrzewania podczerwienią ciepłe powietrze rozłożone jest równomiernie w całym pomieszczeniu. Przekonaj się na własnej skórze jak opłaty za rachunki maleją!
  • ZAPROŚ SŁOŃCE DO SWOJEGO DOMUSłońce grzeje podczerwienią, tak samo jak folie grzewcze. Słońce grzeje lepiej niż ognisko, a ogrzewanie na podczerwień grzeje lepiej niż ogrzewanie konwencjonalne! To potwierdzone! Folie grzewcze to równomierne ogrzewanie – zapewnia stała temperaturę w całym pomieszczeniu, pod sufitem, jak i przy podłodze.

A co z INSTALACJAMI FOTOWOLTAICZNYMI?

Folie grzewcze można zasilać prądem pochodzącym z instalacji fotowoltaicznej. Wtedy ogrzewanie może stać się jeszcze tańsze, a często niemal darmowe. Ogromnym plusem jest również to, że fotowoltaika działa również zimą!

POSIADASZ INSTALACJĘ FOTOWOLTAICZNĄ i OGRZEWANIE NA PODCZERWIEŃ?
ŚWIETNIE!
A JEŻELI NIE – NIE CZEKAJ!

Spraw, by Twój dom stał się samowystarczalny! Nie uzależniaj się od cen węgla, drewna, gazu… Postaw na wieloletnie oszczędności! Zapewnij sobie dostawy prądu z własnej minielektrowni oraz „symboliczne” rachunki za prąd!

Ogrzewanie na podczerwień to przyszłość!

DALEJ NIE JESTEŚ PEWIEN CZY TAKIE ROZWIĄZANIE JEST DLA CIEBIE?
  • PO PIERWSZE:Zapewniamy, że ogrzewanie na podczerwień jest najtańszym sposobem na ogrzanie Twojego domu! A po połączeniu z fotowoltaiką zyskujemy darmową, dobrą dla środowiska energie!
  • PO DRUGIE:Montaż folii grzewczych trwa zwykle tylko 1-2 dni (albo zaledwie kilka godzin!).
  • PO TRZECIE:Nie potrzebujesz już osobnego kotła, grzejników, wentylacji ani nawet wizyt kominiarza!
  • PO CZWARTE:Ogrzewanie domu podczerwienią jest jak najbardziej bezpieczne – ma pozytywny wpływ zarówno na ludzki organizm, a także na kondycję budynków w których jest stosowane. Ciepło emitowane przez folię grzewczą jest pochłaniane przez podłogi, ściany i sufit, co pomaga pozbyć się problemów z wilgocią, pleśnią czy grzybami.
  • AŻ WRESZCIE:Jesteśmy pewni trwałości systemu dlatego dajemy aż 30 lat gwarancji!

Przestań przepłacać!
Poznaj nowoczesny system ogrzewania dla Twojego domu!

Zadzwoń i dowiedz się więcej: