Osuszanie ścian metodą iniekcji ciśnieniowej
Plamy lub pleśń na tynku
Jeżeli na ścianach budynku pojawiają się plamy, pleśń, lub puchną tynki to najczęstszą przyczyną takiej sytuacji jest podsiąkająca kapilarnie woda.


Trafna diagnoza
W takiej sytuacji ważna jest szybka i trafna diagnoza, która pozwoli odpowiednio dobrać technologię do osuszenia budynku i zabezpieczyć go na przyszłość.
Metoda iniekcji ciśnieniowej
Najczęstszą metodą do usuwania zawilgoceń ścian jest iniekcja ciśnieniowa.
Polega ona na nawiercaniu zawilgoconego muru otworami o niewielkiej średnicy, a następnie na wtłaczaniu w otwory specjalnego środka iniekcyjnego w postaci płynu, kremu lub żelu który pod wpływem ciśnienia generowanego przez specjalistyczne urządzenia wsiąka w pory ściany.


Nieprzepuszczalna bariera
Po pewnym czasie środek iniekcyjny krystalizuje tworząc nieprzepuszczającą wodę barierę
Iniekcja ciśnieniowa jest skuteczną i szybką metodą do odtwarzania i tworzenia hydroizolacji na styku ścian i fundamentów.
Środek iniekcyjny dobiera się pod kątem rodzaju ściany, rodzaju spoiwa, stopnia zawilgocenia oraz stopnia zasolenia ściany.
Iniekcja ciśnieniowa jest skuteczną i szybką metodą do odtwarzania i tworzenia hydroizolacji na styku ścian i fundamentów.
Wtłaczany pod ciśnieniem środek iniekcyjny wypełnia wszelkie pęknięcia i szczeliny tworząc jednolitą membranę odporną na przenikanie wody.
Prawidłowo wykonana iniekcja ciśnieniowa pozwoli na długotrwałą eksploatację budynku w którym nie będzie już występował problem wilgotnych ścian.

Zadzwoń i umów się na wycenę:
Jesteśmy dla Ciebie!
Dla Klientów prywatnych i wspólnot mieszkaniowych wykonujemy:
Dla Klientów biznesowych (firmy) wykonujemy:
Zadzwoń i dowiedz się więcej: