Opinie

  review rating 5  Witam Firma PRODARTECH wykonała dla mnie ocieplenie poddasza około 185 m . Na pomiar przyjeżdża jak się okazuje sam właściciel Darek , bardzo fajny punktualny miły gość . Wytłumaczył mi zalety pianki i wady ocieplenia watą. Zbadał co bardzo ważne wilgotność więźby dachowej, bo jak się okazuje jest to bardzo ważny element !! Jeśli wilgotność jest za duża to z pianowaniem trzeba się wstrzymać do czasu jej lepszego wyschnięcia. To obala mit że powstaje grzyb lub pleśń lub inne... Na mojej budowie było ok bo jest sezonowany . Sama terminowość, pracownicy i ich profesjonalizm i punktualność i uczciwość na najwyższym poziomie.I uwaga!!! niech inne firmy to czytają i biorą przykład z takich firm jak PRODARTECH . Pozrdrawiam Darek z CZ-DZ dom na Myśliwskiej Polecam w ciemno wszystkim!!!

  thumb Dariusz Kopeć
  3/28/2019

  review rating 5  Bardzo solidny wykonawca. Dach dobrze ocieplony z należytą starannością, krótki termin realizacji. Serdecznie polecam.

  thumb Adrian Pękalski
  3/23/2019

  review rating 5  Firma PRODARTECH wykonała u mnie ocieplenie poddasza pianą poliuretanową. Serdecznie polecam za rzetelne i fachowe doradztwo, indywidualne podejście do klienta, konkurencyjną cenę, a także szybkość realizacji oraz porządek jaki pozostawiono na budowie po zakończeniu prac.

  thumb Adam Malik
  2/26/2019

  review rating 5  polecam umowa na pomiary i wykonanie ocieplenia zgodnie z ustaleniami nie trzeba czekać prace wykonane solidnie posprzątane po sobie i śmieci zabrane rzetelne podejście do pracy

  thumb Adam Dyszlewski
  2/26/2019

  review rating 5  absolutna spokojnost,rychlost,cena,kvalitna praca na vysokej urovni.je to moja uz druha skusenost a urcite nie posledna.

  thumb Jozef Bušik
  2/21/2019

  review rating 5  Witam polecam firmę Prodartech super profesjonalna ekipa efekt w jeden dzień ślicznie dziękuję chłopaki pozdrawiam.Kasia

  thumb Katarzyna Sarapata
  2/02/2019

  review rating 5  Budowa wymaga podejmowania wielu wyborów, wyborów których nie do końca jesteśmy pewni. Nie musimy się na wszystkim znać a każdy wokół nas mówi co innego. Długo zastanawiałem się nad metodą ocieplenia domu, na szczęście trafiłem na firmę Prodartech która wybrała za mnie najlepsza metodę dla mojego budynku. Punktualność, czas wykonanej usługi oraz fachowość na najwyższym poziomie. Mam nadzieję że do przysłowiowej "parapetówki" bedę trafiał na ekipy na takim poziomie. POLECAM.

  thumb Krzysztof Warwas
  1/29/2019
_

Jesteśmy dla Ciebie!

Dla Klientów prywatnych i wspólnot mieszkaniowych wykonujemy:

poddasza nowych domów piana PUR

wdmuchiwanie granulatów w stropodachy domów jednorodzinnych i bloków

docieplenia dachów od zewnątrz poprzez natrysk pianki PUR

ocieplenia fundamentów poprzez natrysk pianki PUR

naprawy ocieplenia poddaszy

Dla Klientów biznesowych (firmy) wykonujemy:

docieplenia dachów od zewnątrz poprzez natrysk pianki PUR na halach

płynne membrany dachowe

polimoczniki

Zadzwoń i dowiedz się więcej: