Fundamenty

Izolacje natryskowe fundamentów

Piana zamknięto komorowa stosowana na izolację fundamentów ma doskonałe właściwości ochronne przed wilgocią oraz temperaturami z zewnątrz. Natryskiwana w postaci ciekłej, wnika w szczeliny ściany, a następnie powiększa swoją objętość 20-sto krotnie, całkowicie je wypełniając. Ponadto na całej powierzchni nie posiada żadnych łączeń, przez które woda tak łatwo wnika. Pianka natryskowa termo i hydro izolacja jest gwarancją, że ściana fundamentowa zawsze będzie sucha, a co za tym idzie „ciepła”, pozostawiając wilgoć po stronie zewnętrznej. Dobrze wykonana, trwała termo i hydro izolacja fundamentów przyczynia się do podniesienia komfortu użytkowników i do znaczącego zmniejszenia strat ciepła. Już 60mm warstwy piany zabezpiecza w co najmniej takim stopniu jak 100mm styropianu. Stanowi bardzo dobry sposób na pozbycie się mostków termicznych, czyli słabych punktów w ociepleniu, przez które powietrze z zewnątrz dostaje się do środka.

Warto wiedzieć, że izolacja natryskowa fundamentów pianką PUR należy do najcieplejszych materiałów tego typu. Dzięki temu doskonale sprawdza się w przypadku budynków, w których problemem jest przemarzanie fundamentów. Materiał charakteryzuje się bardzo niską nasiąkliwością. Ze względu na to, że utrzymuje się ona na poziomie maksymalnie 2%, nawet w wilgotnym środowisku materiał nie traci swoich właściwości i nadal stanowi wydajną termoizolację.

Zaletą izolacyjnej pianki natryskowej PUR jest jej twardość oraz wytrzymałość. Jest odporna na uszkodzenia, a do tego charakteryzuje się dużą trwałością, dzięki które zachowuje swoje właściwości przez wiele lat. Dzięki tym cechom stanowi niezwykle efektywny materiał, pozwalający na stworzenie termoizolacji całego budynku. Jej zastosowanie z pewnością przełoży się na znaczne oszczędności związane z wydatkami przeznaczonymi na energię cieplną.

Do zalet oferowanych rozwiązań należy fakt, że pianka PUR jest natryskowa, dzięki czemu cały proces jest szybszy, a ostateczny efekt jest dużo szczelniejszy. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty klientów z miejscowości Żory oraz całego województwa śląskiego.

_

Jesteśmy dla Ciebie!

Dla Klientów prywatnych i wspólnot mieszkaniowych wykonujemy:

poddasza nowych domów piana PUR

wdmuchiwanie granulatów w stropodachy domów jednorodzinnych i bloków

docieplenia dachów od zewnątrz poprzez natrysk pianki PUR

ocieplenia fundamentów poprzez natrysk pianki PUR

naprawy ocieplenia poddaszy

Dla Klientów biznesowych (firmy) wykonujemy:

docieplenia dachów od zewnątrz poprzez natrysk pianki PUR na halach

płynne membrany dachowe

polimoczniki

Zadzwoń i dowiedz się więcej: